IDS - Istarski Demokratski Sabor

IDS - Istarski Demokratski Sabor

13,476

Više od politike - Non solo politica

View on Facebook
IDS, Dalibor Paus i Loris Peršurić ostaju razuman, pristojan i civiliziran glas naših ljudi u 11. sastavu Hrvatskog sabora!👏 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Hvala DUSTRA što ste u meni prepoznali vrijednosti koje i sami zagovarate! Naša zajednička europska suradnja je početak gradnje jedne nove, tolerantnije, centrističke opcije na svim razinama! 🇭🇷💚Želimo ljudima ponuditi konkretne politike, rad i napredak, a ne populizam!Zajedno smo snažniji! 🇭🇷🇪🇺 ... See MoreSee Less
View on Facebook

PULA – „Bez obzira na svjetonazorske razlike ili politička uvjerenja koja nas mogu razdvajati, Dan zaljubljenih je sjajna prilika da se podsjetimo kakvo društvo želimo graditi i koje vrijednosti promicati. U IDS-u o tome nikada nije bilo diskusije – razumijevanje, uvažavanje, društvena inkluzivnost i apsolutna ravnopravnost vrijednosti su koje njegujemo već pune 34 godine, od našeg osnutka. Svaki dio našeg grada želimo i moramo ravnomjerno razvijati, jer Pula može bolje – Avanti Pola“, naglasio je predsjednik pulskog IDS-a Valter Boljunčić na današnjem druženju s građanima Pule.

Naime, Istarski demokratski sabor na simboličan je način obilježio 34. godišnjicu osnutka i Valentinovo. U svim istarskim gradovima te u Liburniji i Rijeci, predstavnice i predstavnici IDS-a zajedno su s brojnim članovima dijelili građanima prigodne paketiće s keksima u obliku srca.

Predsjednik IDS-a Dalibor Paus tom je prilikom istaknuo da „kada su u pitanju vrijednosti i ciljevi, cilj IDS-a je biti svugdje gdje se donose odluke koje utječu na živote naših ljudi i naše regije“.

– Pokazali smo da znamo i možemo, a svoj ćemo put nastaviti utirati zajedništvom, ravnopravnošću, dosljednošću i afirmacijom različitosti, poručio je Paus, zahvalivši svim građanima, posebice onima koji su ugradili dio svog entuzijazma i svoje ljubavi u IDS.

Čestitkama se pridružio i Boljunčić, koji se također zahvalio svim građankama i građanima na potpori kroz sve ove godine. Govoreći o nadolazećim izborima za mjesne odbore, Boljunčić je istaknuo da je „koalicija IDS-ISU-IL “Pula može bolje – Avanti Pola” okupila kvalitetne i motivirane ljude, koji žele i mogu doprinijeti stvaranju boljih uvjeta za sve građane u svim dijelovima grada“.

– Veseli me kada vidim da među našim članovima vlada optimizam i pozitiva, no ne samo među našim članovima, već i mnogo šire. Na našim je listama i nemali broj građana koji nisu članovi niti jedne stranke, ali se svojim radom i idejama žele uključiti u rad za dobrobit zajednice, kazao je Boljunčić te pozvao sve građanke i građane Pule da u nedjelju, 18. veljače, izađu na izbore i daju svoj glas koaliciji IDS-ISU-IL „Pula može bolje – Avanti Pola“.

Uz Pulu, predstavnici IDS-a darivali su građane i u Labinu, Rovinju, Umagu, Poreču, Pazinu, Bujama, Novigradu, Opatiji, Kastvu i Rijeci.